» strona główna» informacje o nas» księga gości» ciekawe linki» nasz baner» kontakt z nami
» WORTALE.NET» reklama» współpraca
Cocker Spaniel Angielski
Cocker Spaniel Amerykański

O rasie
» wzorzec
» historia
» Charakterystyka
» Pielęgnacja
» Umaszczenia
» Zdrowie
» Genetyka
» Budowa amerykana

Szczenięta
» zapowiedzi miotów
» szczenieta na sprzedaż

Hodowle
» katalog hodowli

Reproduktory
» katalog reproduktorów

Wystawy
» wyniki wystawy w Polsce
» wyniki wystaw zagranicą
» wyniki wystawy klubowe

Fotoreportraże
» zdjęcia z wystaw
» konkursy Agility

REGULAMINY

» Regulamin hodowli
» Regulamin wystaw

INFORMACJE
» informacje o nas
» zasady korzystania
» dodawanie komentarzy
» jesteś w dziale: literatura » Pięć najlepszych suchych karm dla psa

Artykuł przeczytano: 1509 razy.

Wielu z nas posiada jakieś domowe zwierzątko, które nie rzadko traktuje się niemal, jak członka rodziny. Najczęściej wybierane są psy, bo to z nimi możemy mieć najlepszy kontakt.

Bardzo ważne przy chowaniu takiego pupila jest to jak go żywimy. Od odpowiedniej karmy bowiem zależy czy pies będzie zdrowo rósł, nie będzie miał żadnych problemów ze skórą sierścią i budową ciała. I wreszcie, czy dany produkt będzie dla niego przyswajalny. Dlatego też producenci stworzyli wiele karm dla psów.

Jedną z takich wiodących firm jest karma Best Choice. Przykładem może być karma dla psa MINI ADULT Hypo SENSITIVE Duck with Potato &Apple, co w wolnym tłumaczeniu określa potrawę sporządzoną z mięsa kaczki z dodatkiem jabłek i ziemniaków. Karma ta przeznaczona jest dla dorosłych psów ras małych i miniaturowych. Innym produktem firmy Best Choice jest Junior Salmon & Rice. Mówimy tu o karmie z łososia i ryżu. Podaje się ją młodym psom ze skłonnością do alergii, bądź takim, które stronią od innego jedzenia, a mającym nie mniej niż 8 tygodni życia. Kolejną karmą jest Best Choice Mini Adult with fresh meat. To kolejna potrawa dla czworonogów małych i miniaturowych, sporządzona ze świeżego mięsa drobiowego z dodatkami. Bardzo dobrą karmą dla psów dużych i bardzo dużych ras jest Best Choice Super Premium ADULT Large/Giant Breed. To wysokiej klasy mięso drobiowe. Karmę charakteryzuje bardzo duża zawartość białka i tłuszczu, oraz dodatki w postaci kukurydzy, czy choćby ryżu. Jeżeli nasz dorosły już pies jest zwierzakiem ras małych, albo średnich można mu podawać karmę Best Choice Adult Small/Medium Breed. Mięso z ryżem, kukurydzą, lub ziemniakami, także o wysokiej zawartości tłuszczu i białka.

W przypadku wszystkich tych karm mówimy o najlepszym wyborze jadła, w którym przewidziane jest takie mięso, które spożywają również ludzie. Do tego mówimy tu o karmie nie zawierającej sztucznych konserwantów, często skutecznej u psów z alergią, a każda z nich jest bezglutenowa. Wszystkie one posiadają bardzo duży poziom przyswajalności składników odżywczych w postaci białka i tłuszczu. W tych przypadkach ceny wahają się od kilkunastu, do kilkudziesięciu złotych.

Wszystkie produkty możecie znaleźć na : http://4dogcat.pl

Znajdziecie tam karmy różnego rodzaju od karm dla alergików po karmy dla szczeniąt.
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji wortalu SPANIELE.WORTALE.NET.

Dodaj komentarz / przeglądaj komentarze

Komentarzy do artykułu: 0.


Wróć na portal: MINDLY.PL 

lub przejdź na portal: PSY24.PL
 

| zaloguj