» strona główna» informacje o nas» księga gości» ciekawe linki» nasz baner» kontakt z nami
» WORTALE.NET» reklama» współpraca
Cocker Spaniel Angielski
Cocker Spaniel Amerykański

O rasie
» wzorzec
» historia
» Charakterystyka
» Pielęgnacja
» Umaszczenia
» Zdrowie
» Genetyka
» Budowa amerykana

Szczenięta
» zapowiedzi miotów
» szczenieta na sprzedaż

Hodowle
» katalog hodowli

Reproduktory
» katalog reproduktorów

Wystawy
» wyniki wystawy w Polsce
» wyniki wystaw zagranicą
» wyniki wystawy klubowe

Fotoreportraże
» zdjęcia z wystaw
» konkursy Agility

REGULAMINY

» Regulamin hodowli
» Regulamin wystaw

INFORMACJE
» informacje o nas
» zasady korzystania
» dodawanie komentarzy
» jesteś w dziale: literatura » Świadome żywienie zwierząt domowych

Artykuł przeczytano: 1400 razy.

W Polsce nadal temat żywienia kotów i psów dla wielu stanowi zagadkę. Powtarzane z pokolenia na pokolenie mity o słuszności karmienia psów gotowanym jedzeniem przyrządzanym zarówno dla nich, jak również pozostałym z posiłków ludzkich domowników pokutują w starszym wieku czworonogów. Okazuje się, że wielu chorób można uniknąć, stosując prawidłowe, dostosowane do potrzeb żywienie zwierząt domowych. A w tym pomagać mogą odpowiednie marki karm, takie jak np. Hills.

Na rynku zoologicznym znajduje się wiele rozmaitych karm dla zwierząt, które w różny sposób zaspokajają potrzeby domowych pupili. Wiele z nich niestety nie zachwyca zarówno składem, jak również i jakością składników, często jednak ma niską cenę, co nierzadko wpływa na decyzję o jej zakupie. Powoduje to, że człowiek wiedziony potrzebą oszczędzenia kupuje karmę, która może nie spełniać potrzeb czworonoga, a to z kolei przekłada się na stopniowe powstawanie niedoborów, kiepską przyswajalność, pogorszenie kondycji zdrowotnej i wiele innych aspektów, które w starości psa czy kota mogą przełożyć się na poważniejsze schorzenia i złe samopoczucie zwierzaka. Z tego powodu istotne jest, aby dobrze rozpoznawać potrzeby kotów i psów oraz dostarczać im takiego żywienia, które będzie spełniało ich potrzeby.

Dlaczego Hills?

W natłoku rozmaitych marek oferujących żywienie zarówno suche, jak i mokre dla psów i kotów istnieje niewiele produktów, które badane są klinicznie i długofalowo względem oddziaływania na żywy organizm. Tymczasem obie linie produktów marki Hills przygotowane zostały przy długofalowej współpracy z lekarzami weterynarii, dzięki czemu świetnie sprawdzają się dla czworonogów w różnym wieku i o rozmaitych potrzebach. Skoncentrowanie na zapotrzebowaniu psów i kotów o konkretnej kondycji i stanie zdrowia na dane składniki pozwala stworzyć takie produkty, które są odpowiednie dla konkretnych zwierząt. Dzięki temu spełnianie ich potrzeb znajduje się na pierwszym planie, a to z kolei przekłada się na efekty żywienia.

W każdym wieku

Karmy marki Hills z serii Science Plan przygotowane zostały z myślą o kotach i psach na różnych etapach życia i rozwoju. Zarówno karmy mokre, jak i suche dostosowane są w tym przypadku do potrzeb zwierzaków, zapewniając m.in. dużą ilość wapnia i fosforu w młodym wieku, zbilansowane żywienie dla zwierząt dorosłych oraz dodatkowo lekkostrawną, łatwą w spożyciu formułę dla starszych psów i kotów. To sprawia, że marka Hills odpowiada na zapotrzebowanie zwierząt na różnych stadiach rozwoju, dostarczając im najkorzystniejszy i najpotrzebniejszych w danej chwili składników odżywczych.

Na specjalne potrzeby

Coraz więcej kotów i psów jest świadomie żywionych przez swoich właścicieli od momentu wykrycia u nich poważniejszych schorzeń. Choroby nerek, wątroby czy nietolerancje pokarmowe wymagają odpowiedniego odżywiania zwierząt. Pomóc w tym mogą produkty marki Hills z linii Prescription Diet, które minimalizują ryzyko nawrotów chorób, a także maksymalizują komfort zdrowotny zwierzęcia. Świetnie nadają się dzięki temu jako uzupełnienie profesjonalnego leczenia weterynaryjnego.

Szeroką ofertę produktów marki Hills można znaleźć na stronie http://zooart.com.pl/firm-pol-1334438530-Hills.html.
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji wortalu SPANIELE.WORTALE.NET.

Dodaj komentarz / przeglądaj komentarze

Komentarzy do artykułu: 0.


Wróć na portal: MINDLY.PL 

lub przejdź na portal: PSY24.PL
 

| zaloguj