» strona główna» informacje o nas» księga gości» ciekawe linki» nasz baner» kontakt z nami
» WORTALE.NET» reklama» współpraca
Cocker Spaniel Angielski
Cocker Spaniel Amerykański

O rasie
» wzorzec
» historia
» Charakterystyka
» Pielęgnacja
» Umaszczenia
» Zdrowie
» Genetyka
» Budowa amerykana

Szczenięta
» zapowiedzi miotów
» szczenieta na sprzedaż

Hodowle
» katalog hodowli

Reproduktory
» katalog reproduktorów

Wystawy
» wyniki wystawy w Polsce
» wyniki wystaw zagranicą
» wyniki wystawy klubowe

Fotoreportraże
» zdjęcia z wystaw
» konkursy Agility

REGULAMINY

» Regulamin hodowli
» Regulamin wystaw

INFORMACJE
» informacje o nas
» zasady korzystania
» dodawanie komentarzy
» jesteś w dziale: pielęgnacja » Naturalne gryzaki dla psów sposobem na prawdziwie zdrowe zęby

Artykuł przeczytano: 1293 razy.

Pies powinien mieć zapewnioną właściwą karmę, która zagwarantuje mu energię, ale jednocześnie właściwe zdrowie. Oczywiście należy mieć na uwadze również czas, który spędza się z pupilem, gdyż można w ten sposób nauczyć go różnych sztuczek w tym również popracować nad posłuszeństwem.

Naturalne gryzaki dla psów

Oczywiście, moment, w którym pies zmienia uzębienie, ale również zaczyna mieć ogromne pokłady energii, jest tym, w którym należy poświęcić mu znacznie więcej czasu. Przede wszystkim kluczowe znaczenie ma sposób, w jaki spędza się czas z psem, ale również to, jakie akcesoria ma się przy sobie. Dość dużym zainteresowaniem cieszą się naturalne gryzaki dla psów, ponieważ nie tylko ich zjadanie nie powoduje żadnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego, ale sam zapach i smak zachęca do gryzienia. Wszelkiego rodzaju sztuczne produkty są atrakcyjne, jednak tylko na samym początku. Natomiast naturalne produkty są zachętą przez cały czas, ponieważ zarówno smak, jak i zapach towarzyszą przez cały czas, aż do momentu, w którym kompletnie zostaną zjedzone. Od czasu do czasu na rynku pojawiają się kolorowe zabawki dla psów, jednak nie wszystkie będą dla nich równie atrakcyjne. Dlatego warto postawić na rozwiązania, które będą mogły sprawdzać się za każdym razem. Oczywiście można je wykorzystywać zarówno do zabawy, aportowania, jak i jako możliwość gryzienia i ćwiczenia swoich zębów. To szczególnie istotne w momencie, w którym pies zmienia zęby mleczne na stałe, ponieważ wtedy dziąsła swędzą i pojawiają się trudności z gryzieniem butów, kanap czy innych przedmiotów w zasięgu psa.

Gryzaki naturalne dla psów

Gryzaki naturalne dla psów doskonale sprawdzają się zarówno dla szczeniaków, jak i psów starszym wieku. Odpowiednio dobrane pod względem twardości i wielkości będą mogły sprawdzić się naprawdę dobrze. Dlatego nawet w sytuacji, gdy jest problem z gryzieniem przez zwierzaka różnych przedmiotów znajdujących się w domu, bądź też niszczeniem ogrodu, suszone gryzaki dla psów sprawdzą się idealne. Odpowiednio przygotowane są w stanie zająć czas, ale jednocześnie sprawiają, że potrzeba gryzienia zostanie zaspokojona. Jest to szczególnie istotne wśród szczeniąt, jednak zdarzają się takie sytuacje z psami w każdym wieku. Dlatego gryzaki będą mogły idealnie się sprawdzić. Od czasu do czasu na rynku pojawiają się różnego rodzaju nowości, jednak te naturalne produkty cieszą się największym zainteresowaniem wśród zwierząt. Z pewnością każdy właściciel sam będzie mógł przekonać się o tym, że była to właściwa decyzja mimo wszystko. Satysfakcja psa będzie widoczna za każdym razem, gdy dostanie gryzaka do zabawy.

Artykuł partnera.
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji wortalu SPANIELE.WORTALE.NET.

Dodaj komentarz / przeglądaj komentarze

Komentarzy do artykułu: 0.


Wróć na portal: MINDLY.PL 

lub przejdź na portal: PSY24.PL
 

| zaloguj