» strona główna» informacje o nas» księga gości» ciekawe linki» nasz baner» kontakt z nami
» WORTALE.NET» reklama» współpraca
Cocker Spaniel Angielski
Cocker Spaniel Amerykański

O rasie
» wzorzec
» historia
» Charakterystyka
» Pielęgnacja
» Umaszczenia
» Zdrowie
» Genetyka
» Budowa amerykana

Szczenięta
» zapowiedzi miotów
» szczenieta na sprzedaż

Hodowle
» katalog hodowli

Reproduktory
» katalog reproduktorów

Wystawy
» wyniki wystawy w Polsce
» wyniki wystaw zagranicą
» wyniki wystawy klubowe

Fotoreportraże
» zdjęcia z wystaw
» konkursy Agility

REGULAMINY

» Regulamin hodowli
» Regulamin wystaw

INFORMACJE
» informacje o nas
» zasady korzystania
» dodawanie komentarzy
» jesteś w dziale: literatura » Dlaczego warto zdecydować się na fotoobraz?

Artykuł przeczytano: 878 razy.

Chcąc udekorować własne wnętrze czy szukając udanego prezentu warto wypróbować fotoobraz na płótnie. Dobrze dobrać go do stylu wnętrza, aby stanowił idealny element zdobiący i ożywiający pomieszczenie. Wszystko na ten temat poniżej.

  1. Czym to jest fotoobraz?
  2. Jaka rozdzielczość fotoobrazu się sprawdzi?
  3. Dlaczego warto wybrać fotoobraz?

Co to jest fotoobraz?

Jest to wysokiej jakości zdjęcie, które drukuje się na płótnie malarskim. Następnie naciąga się je na podobraz, który jest drewnianym blejtram. Płótno różni się grubością i ziarnistością w zależności od ceny. Inną opcją jest nadruk na piance polistyrenowej. Płótno przypomina bardziej tradycyjny obraz, dlatego przekonuje coraz więcej klientów.

Różnice między obrazem i fotoobrazem tkwią w technice powstania. Obraz jest malowany i tworzony za pomocą farb, pędzla, węgla czy ołówka. Fotoobraz używa zdjęcie w dobrej jakości. To, co je łączy jest użycie płótna, które naciąga się na drewniane krosno malarskie. Przez to fotoobraz pozwala odzwierciedlić najmniejsze szczegóły z precyzją nieosiągalna dla malarza. Szukając usług w korzystnej cenie warto wejść na stronę: https://www.galeriadruku.com.pl/oferta/fotoobrazy.

Jaka rozdzielczość fotoobrazu się sprawdzi?

Fotoobraz nie może powstać na podstawie każdej fotografii. Kluczowa jest jego rozdzielczość, czyli ilość pikseli na każdy cal (2,54 cm).  Im wyższa rozdzielczość, tym wyższa jakość i dbałość o detale. Wybierając fotoobraz o wymiarach 20 × 30 cm dobrze gdy zdjęcie wynosi rozdzielczość 2400 × 3600 pikseli.  Dla obrazu 70x 50 cm najlepszą jakość uzyska przy rozdzielczości 8200 × 6000 pikseli. Ważny jest także sprzęt techniczny, najlepiej sprawdzi się dobry aparat, ale także najnowocześniejszymi smartfonami zrobimy dobre zdjęcia.

Dlaczego warto wybrać fotoobraz?

Zdjęcia na płótnie są idealnym prezentem, a także wspaniała pamiątką ważnych chwil. Można je podarować w dniu urodzin, ślubu czy chrztu. Zaletą jest brak ramki czy albumu, ponieważ fotoobraz wiesza się bezpośrednio na ścianie. Jego rozmiar zależy od naszych preferencji. Kolejnym pozytywem jest odporność na zabrudzenia, delikatne czyszczenie czy działanie promieni słonecznych. Zdjęcia na płótnie mają niższa wagę, niż zwykły obraz i ich cena jest o wiele korzystniejsza. Także czas realizacji jest ekspresowy. Zawieszenie obrazu jest bardzo proste. Wystarczy go tylko przykleić do ściany, jeśli ma małe rozmiary. W przypadku większych można użyć aluminiowe szyny, do których potrzeba tylko gwoździ lub użyć stylowej liny.

Informacja prasowa
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji wortalu SPANIELE.WORTALE.NET.

Dodaj komentarz / przeglądaj komentarze

Komentarzy do artykułu: 0.


Wróć na portal: MINDLY.PL 

lub przejdź na portal: PSY24.PL
 

| zaloguj